معرفی کتابراه؛ اپلیکیشنی برای دانلود قانونی کتاب های الکترونیک

کاغذ کاهی یا نمایشگر لمسی، فرقی نمی کنه که کتابا رو روی چه سطحی بخونیم. مهم «فرهنگ کتاب و کتاب خوانی» است که باید گسترش پیدا کنه، و مهم اینه که حتی روزی ۱۰ دقیقه هم که شده کتابی رو ورق بزنیم، سطح فهم مون رو افزایش بدیم و بکوشیم تا آدم بهتری باشیم.

حالا خوبیش اینه اپلیکیشنای کتابخوان با فروش قانونی کتابای الکترونیک به گسترش این فرهنگ کمک زیادی کردن. «کتابراه» یکی دیگه از اپلیکیشنای این بخش س که با حضور در پلتفرمای iOS و اندروید و دسکتاپ تلاش کرده که در بازار کتاب خوانای فارسی واسه خود اسم و رسمی به هم بزنه.

کتابراه مجموعه تقریبا قابل قبولی از کتابای درسی، ادبی، روانشناسی، مدیریت، کامپیوتر و …رو همراه با مجلات و ماه اسمای پرطرفدار در خود جمع آوری کرده، آثاری که با حفظ حقوق ناشر می تونین به طور قانونی خریداری شون کنین.

تنوع موضوعی این کتابا بالاست، اما از نظر تعداد به روشنی میشه فهمید که کتابراه واسه رقابت با مجموعه بزرگ اپلیکیشنایی مثل فیدیبو و امثال اون راه درازی در پیش داره. البته رد نمی کنیم که بعضی کتابای اون شاید در اپلیکیشنای دیگه موجود نباشن.

حالا خوبیش اینه هر کتابی رو که واسه دانلود انتخاب کنین، اطلاعات کاملی از اون در اختیارتون قرار میگیره تا با فهم نسبت به خرید دست به کار شین. زیر هر کتاب به جز عنوان و نویسنده و ناشر، خلاصه ای از محتوا و فهرست مطالب اون گفته شده و بهترین نکته این که می تونین امتیاز خوانندگان رو هم از همین قسمت ببینین.

امکان نوشتن نظر زیر هر کتاب هم توانایی بسیار مفیدیه که در راهنمایی کاربران نقش موثری اجرا می کنه. حالا خوبیش اینه کتابا حجم بسیار ناچیزی دارن، و وقتی که اونا رو به کتابخونه اضافه کردین خیلی راحت میان iOS، اندروید و ویندوز همگام سازی می شن.

این ویژگی خوب باعث شده که از هر کجا و هر دستگاهی بتونین به کتابای مورد علاقه تون دسترسی داشته باشین.

اما بخش کتابخوان کتابراه از فرمت EPUB پشتیبانی می کنه تا بر خلاف فرمت PDF قادر به دستکاری تنظیمات هر کتاب باشین. تنظیمات فعلی کتابراه گزینه هایی واسه دستکاری فواصل پاراگرافا، بزرگ و کوچیک کردن فونتا، تعویض رنگ پس زمینه و تعیین عرض صفحه هستن که با وجود ایجاد محیطی لذت بخش واسه کتاب خوانی، محدودند و در برابر کتاب خوانای پیشرفته حریف حرفی واسه گفتن ندارن.

جای قابلیتایی مثل ورق خوردن خودکار، تغییر فونت و علامت گذاری متن در کتابراه شدیدا احساس می شه که با امید به اینکه در به روز رسانیای بعدی تماشاگر ارائه اونا باشیم. اما در کل اگه به خوندن کتابای الکترونیکی علاقه دارین، تصور می کنیم کتابراه هم لیاقت اش رو داره که به لیست اپلیکیشنای کتاب خوان موبایل شما اضافه شه.

با امید به اینکه با ارائه امکانات بیشتر و گسترش مجموعه کتابای اون در آینده تماشاگر رقابت داغ تری میان اپلیکیشنای کتاب خوان ایرونی باشیم، رقابتی برد-برد که هم مردم و هم پیشرفت دهندگان از اون سود میبرن.

کتابراه - دانلود کتاب

  • کتابراه – دانلود کتاب
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: پیشرفت راه نشر الکترونیک
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوز
  • حجم: ۱۶٫۴ / ۹٫۷ مگابایت

دانلود

ویندوز

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

معرفی بهترین اپلیکیشنا واسه مطالعه کتابای الکترونیک فارسی