قیمت کفشوی صنعتی

قیمت کفشوی صنعتی

قیمت کفشوی صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اسکرابر صنعتی انواع گوناگونی دارد که این دستگاه را برای هر شرایطی مناسب می کند. از نظر نوع انرژی حرکتی زمین شوی صنعتی به دو دسته اسکرابر باطری دار و اسکرابر برقی تقسیم می شود. قیمت کفشوی صنعتی از ساختار و طراحی آن تاثیر می پذیرد و نوع برقی برای محیط هایی که به پریز برق دسترسی دارند مناسب است و با بهره گرفتن از این نوع دستگاه زمین شوی می توان بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باطری، به نظافت و شستشو پرداخت. همچنین ماشین کفشوی صنعتی به دلیل نداشتن باطری، از وزن کمنری برخوردار است و به همین دلیل کار با این دستگاه سبک تر، راحت تر است. برای دانستن قیمت کفشوی صنعتی می توان با شرکت های ارائه دهنده این تجهیزات در تماس بود.

کارواش دستی

از مهم ترین تجهیزات برای شستشوی بدنه خودرو، محوطه، تجهیزات، نمای ساختمان و … دستگاه کارواش دستی می باشد. برخی از این دستگاه ها قدرت پاشش مواد شوینده را نیز دارا می باشند. دستگاه کارواش دستی در شستشوی خودرو موثر و کارامد می باشد و یکی از بیشترین کاربردها را در زمینه شستشوی خودرو دارد. در صورتی که شستشوی تعداد زیادی خودرو به منظور استفاده تجاری مد نظر باشد، بهتر است از دستگاه کارواش دستی با کیفیت استفاده شود. هر چه دبی دستگاه بیشتر باشد، سرعت شستشوی بالاتر می رود اما فشار مناسب برای شستشوی بدنه 150 تا 250 بار می باشد همچنین از دیگر ویژگی های تاثیر گذار دستگاه کارواش دستی در کارواش سیار، قابلیت حمل ساده می باشد تا کاربر بتواند راحت از آن استفاده نماید.

دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر از یک موتور، برس یا پد، دسته حرکتی و مخزن آب تشکیل شده است. موتور دستگاه پولیشر نیروی لازم برای حرکت برس را تأمین می نماید و با حرکت برس بر روی سطوح عملیات نظافت آغاز می شود. موتور الکتریکی دستگاه عامل مشخص کننده میزان سرعت برس دستگاه ها بوده و سرعت برس در برخی انواع پولیشر قابل تنظیم می باشد. استفاده از انواع مختلف برس ها متناسب با جنس سطوح و نوع آلودگی از عوامل مهم در رسیدنبه سطحی درخشان است. دستگاه پولیشر همچنین از یک مخزن آب تشکیل شده اند که می تواند در مواقع لزوم از آب، واکس، ماده شوینده و یا براق کننده پر شود.

پاسخ دهید