سئو اینستاگرام

اگه از مدیران سایتای جور واجور سوال کنین که هدف شما از راه اندازی این سایت چی بوده، شک نداشته باشین افزایش جذب کاربر و در آخر افزایش جذب مشتری جواب همه اونا میشه. رسیدن به این هدف لازمه راه اندزای و مدیریت سایت براساس اصول سئو هستش. اما شاید دونستن این مطلب واسه شمام باحال باشه که واسه داشتن کاربر بیشتر در سایت نباید فقط روی سایت متمرکز شد بلکه واسه همه راه هایی رابطه با سایت رو امتحان کرد که مهمترین اونا، شبکه های اجتماعیه. با در نظر گرفتن این که مردم علاقه بسیار زیادی به اینستاگرام دارن شما نباید از نقش سئو اینستاگرام در بهینه سازی سایت خود غافل شید.

سئو

به زبون ساده تر سئو اینستاگرام بخشی از سئوی سایت رو تشکیل میده و در نتیجه اگه تا حالا واسه برند خود حساب اینستاگرام نساخته اید در اولین فرصت واسه این منظور دست به کار شین.

تکنیکای سئو اینستاگرام

اگه شما در اینستاگرام فعالیت داشته و یا تازگیا حساب خود رو فعال کردین حالا فرصت اون رسیده تا با ارائه راهکارهایی به شما ثابت کنیم که سئو اینستاگرام چیجوری می تونه تاثیر مثبت بر سئوی سایت داشته باشه:

۱-   تکمیل پروفایل خود

پروفایل حساب اینستاگرام قراره یه معرفی نامه از برند و خدمات شما باشه پس پروفایل رو کامل کرده و تصویری مناسب مثل لوگوی شرکت خود رو در اون قسمت بذارین. کاربر وقتی که تصویر برند شما رو می ببینه به دنبال به دست آوردن اطلاعات بیشتر از شما از راه نشانی گفته شده در پروفایل، وارد سایت می شه. پیشنهاد می کنیم که در نوشتن توضیحات پروفایل از نوشتن رسمی و اداری استفاده نکنین چون که این سبک واسه کاربر بسیار کسل کننده س. شما باید نگارشی جذاب داشته باشین تا کاربر رو به سمت خود جذب کنین.

۲-   به کار گیری عکسای جذاب

شما وقتی می تونین کاربر رو تشویق کنین تا شما رو فالو کنه که از عکسای جذاب استفاده شه. روزانه تصاویر زیادی وارد اینستاگرام می شه پس کاربرد در انتخاب اونا واسه فالو کردن سخت پسند می شه.

۳-   ارائه مطالب خاص

هم جهت با در نظر گرفتن سئو اینستاگرام تلاش کنین که بعضی وقتا مطالبی رو داخل اینستاگرام منتشر کنین که تازه قراره رونمایی شده و اینستاگرام اولین گزینه انتخابی واسه نشر اوناس.

۴-   ارائه بنای تخفیف

شاید بشه یکی از عجیب ترین روشای سئو اینستاگرام رو ارائه بنای تخفیفات خود در اینستاگرام دونست. اگه قراره تخفیفی داشته باشین بنای اونو فقط در اینستاگرام منتشر کنین.

همه راه های گفته شده و روشای جور واجور دیگه با بهبود سئو اینستاگرام کمک می کنه تا کاربران بیشتری به سمت سایت جذب شده و ترافیک سایت زیاد شه و این به معنی بهبود سئوی سایت میشه.

سئو اینستاگرام

  •  

    سئو اینستاگرام

۵

 

خلاصه

سئو اینستاگرام وسیله کمکی ولی واجب واسه سایته طوریکه نبود توجه به اون منتهی به فلج شدن بخشی از امور سئوی سایت می شه.