اجاره ویلا در شمال – ویلای اجاره ای در خزرشهر و دریاکنار

اجاره ویلا در شمال – ویلای اجاره ای در خزرشهر و دریاکنار

یه سفر گردشگری عالی باید شامل یه اقامت بیادماندی هم باشه و بهترین نوع اقامت در شهرهای ساحلی به کار گیری ویلاهای لوکس با قیمت مناسبه که هم از هتلها ارزونتر بوده و هم امکانات و راحتی بیشتری داره.

اجاره ویلا در شمال

شمال ایران به دلیل وجود سواحل دیدنی دریای خزر همیشه مورد توجه گردشگران ایران و خارجی بوده و همین موضوع بحث اقامت در کنار سواحل قشنگتر رو روش زوم می کنه، پیدا کردن یه شهر ایده آل واسه گردشگری در شمال ایران کار سختی نیس و خیلی راحت در هر شهری شما بهترین تجربه گردشگری از شمال کشور رو دارید اما اجاره ویلا در شمال ممکن مقداری واسه شما سخت باشه چراکه با در نظر گرفتن تعداد زیاد گردشگران و محدود بودن ویلاهای اجاره ای شمال ممکنه به ویلای مورد نظر خود با قیمت مناسب دست نیابید.

اگر به هر کدوم از شهرهای دیدنی زیر در شمال کشور سفر کردین مازن ویلا رو یادتون باشه تا خیلی راحت بتونین یه ویلای ایده آل با قیمت مناسب و امکانات عالی اجاره کنین.

اجاره ویلا دریاکنار

ویلا دریاکنار

شهرک دریاکنار یه شهرک ساحلی مسکونی-تفریحیه که در امتداد “دریای خزر” و ۵ کیلومتری شهرستان بابلسر در راه بابلسر به فریدون کنار قرار داره.

دریا کنار که یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین شهرکهای مسکونی شمال ایرانه و حالا دارای بیشتر از ۱۷۰۰ واحد ویلا است. طراحی فضای باز و ویلاهای اون متاًثر از معماری غربیه و آقای “حسین امانت” طراح مشهور میدون و برج آزادی هم در طراحی این شهرک سهیم بوده است. این شهرک مسافتی بیشتر از ۲٫۷ کیلومتر درازای ساحل دریای خزر رو به خود اختصاص داده و مساحت کل اون حدود ۳٫۱ کیلومتر مربع یا بیشتر از ۳۰۰ هکتار می باشه. دریا کنار از ۱۹ خیابون تشکیل شده و طول خیابون ورودی شهرک یا خیابون یکم برابر ۱٫۲ کیلومتر و فاصله خیابون یکم تا خیابون هفدهم برابر با ۱٫۸ کیلومتر می باشه.

این منطقه به دلیل آب و هوای عالی و ساحل دیدنی مورد استقبال خاص گردشگرانه و البته با در نظر گرفتن ترافیک زیاد گردشگران در دریاشهر پیدا کردن یه ویلای اجاره ای خوب در این منطقه مقداری سخته. در صورت تمایل به اجاره ویلا در دریاکنار مازندران به مراجعه به سایت ما لیست ویلاهای در دسترس رو مشاهده کرده و به صورت آنلاین ویلای مورد نظر خود رو اجاره کنین.

اجاره ویلا خزرشهر

 

شهرک خِزرشهر یه شهرک ساحلیه که در استان مازندران قرار داره. این شهرک در کیلومتر ۶ جاده بابلسر به فریدون کنار قرار داره.خزرشهر شامل دو بخش خزرشهرشمالی و خزرشهرجنوبی می باشه. خزرشهر جنوبی دقیقا روبروی خزرشهر شمالی در اون طرف جاده بین بابلسر و فریدونکنار قرار داره.

ورود به شهرک خزرشهر نیازمند کارت وروده و واسه عموم آزاد نیس و تنها صاحبان یا میهمانان اونا با هماهنگی اونا امکان ورود دارن. این شهرک در ایام تعطیلات و تابستون میزبان گردشگران داخلی و توریستای زیادیه.

اجاره ویلا خزرشهر هم مثل دریاکناره و به دلیل شلوغی این شهر واسه اجاره یه ویلای عالی با قیمت مناسب در خزرشهر می تونین از راه سایت ما لیست ویلاهای اجاره ای خزرشهر رو ببینین و ویلای مورد نظر خود رو سفارش بدید.

اجاره ویلا با سایت مازن ویلا

نشانی سایت: http://mazanvila.com

روند تغییرات قیمت ملک تو تهران رو با کیلید دنبال کنین

بررسی شرایط خرید ویلا در شمال کشور و مشاوره سرمایه گذاری

خرید و فروش ملک

پاسخ دهید