اتومبیل ۱۰ فوتبالیست مشهور (+عکس)

اتومبیل ۱۰ فوتبالیست مشهور (+عکس)

بازیکنان مشهور فوتبال جهان هر یک سلیقه ای رو در انتخاب اتومبیلی که بیشتر ازش استفاده می کنن، دارن. کاملا معلومه که بازیکنان فوتبال با دستمزدهای چند میلیون یورویی بیشتر بیشتر از یه اتومبیل داشته و مالک چندین اتومبیل هستن. اما موضوع اینه که بهتر می دونن بیشتر با کدوم یکی از اتومبیل هاشون رانندگی کنن. نگاهی به اتومبیل مورد علاقه ۱۰ فوتبالیست مشهور.

پایگاه تفریحی آلامتو

لیونل مسی ستاره تیم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین آئودی مدل Q7 یه SUV لوکس و قوی رو به بقیه اتومبیلا بهتر می دونه.

پایگاه تفریحی آلامتو

استیون جرارد بازیکن تیم لیورپول و تیم ملی انگلستان کشورش رو دوست داره و اون رو هم با انتخاب اتومبیلای انگلیسی ثابت می کنه. اون علاوه بر اتومبیل رنجروری که در پارکینگ خونه داره تازگیا یه جگوار XFR رو سوار می شه.

پایگاه تفریحی آلامتو

کریستیانو رونالدو ستاره تیم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال یه کلکسیونر اتومبیلای لوکس و اسپرت هست.اون پس از بنتلی کنتینانتال GT Speed و فراری ۵۹۹ فیورانو یه آئودی مدل R8 رو هم به کلکسیونش اضافه کرده.

پایگاه تفریحی آلامتو

دیدیه دروگبا بازیکن تیم چلسی و تیم ملی ساحل عاج سوار یه فراری F430 می شه که به طور کامل با شخصیت اون مشابهه.

پایگاه تفریحی آلامتو

کاکا ستاره تیم رئال مادرید و تیم ملی برزیل بهتر می دونه واسه رفت و اومد پشت فرمون یه آئودی مدل A8 بشینه.

پایگاه تفریحی آلامتو

وین رونی بازیکن تیم منچستریونایتد و تیم ملی انگلستان هنگام رفتن به سر تمرین از یه رنجرور آورفینچ استفاده می کنه. این SUV لوکس در سال بیشتر از ۱۰۰ دستگاه تولید نمی شه. البته رونی واسه گشت و گذار یه مرسدس بنز CL63 AMG رو در پارکینگ نگهداری می کنه.

پایگاه تفریحی آلامتو

دیوید بکهام عاشق اتومبیلای لوکسه و هیچوقت این مسئله رو مخفی نکرده. اگه بکهام در جریان حضورش در تیم آث میلان با یه آئودی RS6 رفت و اومد می کرد اما هنگام گردش در شهر لس آنجلس یه رولزرویس درافید بی همتا رو زیرپا داره.

پایگاه تفریحی آلامتو

فرانک ریبری بازیکن تیم بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه خونواده کوچکش رو با یه آئودی مدل S6 به گردش می بره.

پایگاه تفریحی آلامتو

فرناندو تورس بازیکن تیم لیورپول و تیم ملی اسپانیا یه پورشه کاین GTS داره. این SUV لوکس دارای موتوری هشت سیلندر به ۴۰۵ اسب بخاره که شتاب اون از صفر تا صد کیلومتر فقط ۶.۱ ثانیه س.

پایگاه تفریحی آلامتو

فرانک لمپارد بازیکن تیم چلسی و تیم ملی انگلستان خیلی به اتومبیلای انگلیسی علاقه نداره و از یه آئودی مدل Q7 استفاده می کنه.

جمع آوری: پایگاه تفریحی آلامتو

پاسخ دهید