ابتکار جالب مهران مدیری برای جلوگیری از فروش غیر قانونی قهوه تلخ

ابتکار باحال مهران مدیری واسه جلوگیری از فروش غیر قانونی قهوه تلخ

مهران مدیری در پلاتوی کوتاهی که قبل از شروع سریال قرار گرفته، ضمن کلی تعریف و تعریف از مجموعه اش و اینکه دلش خیلی واسه مردم تنگ شده، بارها از بینندگان این سی دی ها می خواهد…

به گزارش جهان، بعد از منتشر کردن خبر پخش غیرقانونی چهار قسمت از سریال «قلب یخی» روی یه دی ایشون دی فقط با قیمت ۱۰۰۰ تومن در بعضی شهرها که بسیار کمتر از قیمت واقعی اون هستش، سازندگان «قهوه تلخ» به عنوان دومین سریال شبکه نمایش خونگی از همین شروع تمهیدی واسه جلوگیری از اتفاقات مشابه فکر کرده ان.

گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان،در سی دی اول مجموعه «قهوه تلخ» که از سه شنبه گذشته عرضه شده، مهران مدیری در پلاتوی کوتاهی که قبل از شروع سریال قرار گرفته، ضمن کلی تعریف و تعریف از مجموعه اش و اینکه دلش خیلی واسه مردم تنگ شده، بارها از بینندگان این سی دی ها می خواهد از کپی کردن اون دوری کنن و حتی اگه داداش یا خواهرشان هم کپی این سی دی ها رو خواستن، زیر بار نرن.

به گزارش جهان، بانی فیلم می نویسه:مدیری چند بار با تأکید می گوید «جون من، جون من، جون من این سی دی ها رو کپی نکنین!». از قول اون این نکته روی کاور سی دی ها هم نوشته شده و با اسم خودش امضا هم شده.

به نظر می رسد سازندگان با این اقدام از محبوبیت مدیری استفاده کرده ان تا بعضی از مردم و سودجویان احتمالی تشویق به خرید نسخه های اصلی و از کپی کردن اون بیخیال شن.

باید صبر کرد و دید این ایده تا چه حد موثر می افته، چون که در صورت تأثیرمثبت، شک نداشته باشینً قهوه تلخ رکورد فروش قلب یخی رو هم می شکنه.

به نقل از: سیمرغ

جمع آوری: پایگاه تفریحی آلامتو

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *