آینده کسب و کارهای سنتی چگونه خواهد بود؟

آینده کسب و کارهای سنتی چگونه خواهد بود؟

هاست

تا چند سال قبل، سهم کار و کاسبی های اینترنتی از کل بازار به اندازه ای ناچیز بود که کار و کاسبی های سنتی خطری رو احساس نمی کردن. اما الان کار و کاسبی های اینترنتی به اندازه ای قدرت پیدا کردن که این موضوع به شکل محسوس واسه کار و کاسبی های سنتی کرد پیدا کرده. نکته قابل توجه اینه که با این حال هنوز واسه کار و کاسبی های اینترنتی جای کار بسیاری هست و انتظار میره تا یه دهه آینده، سهم کار و کاسبی های اینترنتی از کار و کاسبی های سنتی بیشتر باشه! یعنی با اینکار حدود ده ها برابر از سهم بازار سنتی کم کرده و به بازار اینترنتی اضافه می شه.

تهدیدی بزرگ واسه کار و کاسبی های فقط سنتی

انتظار میره تا حدود بیست سال آینده به غیر از یه سری استثنائات، کار و کاسبی های فقط سنتی به نابودی کامل کشیده شن. این موضوع یه زنگ خطر بزرگ واسه کسب و کاراس که در زمان مناسب، اقدامات لازم رو واسه به روز کردن کار و کاسبی خود بکار بگیرن تا از ورشکستگی و نابودی کار و کاسبی خود جلوگیری کنن. راه حل جلوگیری اینه که کار و کاسبی رو به روز کنیم تا به واسطه اینکار، زمینه ورود به دنیای کار و کاسبی های اینترنتی واسه ما جفت و جور شه. اگه تو یک یا چند سال اول نتونستید بازخوردی از اون بگیرین نگران نباشین چون شما روی موضوعی سرمایه گذاری کردین که آینده بازار در اون هستش و دیر یا زود به موفقیت می رسه. البته اگه با افراد موفق در این مورد مشورت کنین به زودی تماشاگر رشد و پیشرفت خیره کننده ای هستین.

ورود به دنیای کار و کاسبی های اینترنتی

اگه موارد مطرح شده، شما رو به ورود به دنیای کار و کاسبی های اینترنتی راضی کرده باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که کار و کاسبی های آنلاین می تونن به چند روش در اینترنت فعالیت کنن. این فعالیتا می تونه به شکل فعالیت در شبکه های اجتماعی، سایت، اپ موبایل و … باشه. شما می تونین از همه موارد بهره بگیرین اما پیشنهاد می کنیم سایت رو به عنوان مهمترین عامل در نظر بگیرین چون سایت نشون دهنده هویت کار و کاسبی بوده و می تونین اونو به برند تبدیل کنین.

ملزومات راه اندازی سایت

راه اندازی سایتع بر خلاف تصور عموم، جوری کار سختی نیس و می تونین با کمی تحقیق اونو انجام بدین. در هر حال اگه اینکار واسه شما ممکن نیس ما در آخر یه پیشنهاد خاص واسه شما داریم که بتونین به آسونی هر چی تموم، سایت خود رو راه اندازی کنین. واسه راه اندازی سایت به دامنه، هاست و سایت ساز نیاز داریم. دامنه به عنوان نشانی سایت، هاست به عنوان فضا و سایت ساز هم نرم افزار تحت وب واسه طراحی سایت و مدیریت محتوا.

پیشنهاد خاص واسه شما

اگه می خواین سایت داشته باشین مجموعه میزبان فا یه پیشنهاد خاص واسه شما داره. به شکل این پیشنهاد شما فقط با خرید هاست، بقیه ملزومات سایت مثل دامنه، گواهی امنیتی و قالب رو به همراه نصب رایگان در اختیار دارید. این یعنی راه اندازی شدن سایت با کمترین هزینه و با بهترین ساختار! واسه اینکار کافیه به لینک زیر مراجعه کرده و پس از هدایت شدن به سایت، سرویس مورد نظر خود رو سفارش بدید. اینم بگیم واسه فعال شدن امکانات رایگان، باید هاست رو به شکل هرساله سفارش بدید. بدون این دست اون دست کردن پس از ثبت سفارش، کارای راه اندازی انجام و بعد از تموم شدن به شما تحویل داده می شه.

خرید هاست از میزبان فا

اینم بگیم سرویسای هاست میزبان فا به شکل هاست لینوکس هستن که می تونین خیلی راحت با اون کار کنین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که لینوکس بودن هاست هیچ ارتباطی به سیستم عامل مورد استفاده شما نداره. هم اینکه در صورت به کار گیری وردپرس به عنوان سایت ساز و بالا رفتن بازدیدهای سایت می تونین از سرویسای هاست سریع ورودپرس استفاده کنین.

دیدگاهتان را بنویسید