آیا گریه مرد برای زن جذابیت دارد؟

آیا گریه مرد برای زن جذابیت دارد؟

Man_Crying

گریه کردن از مردی کم می کنه؟ این یکی از عادی ترین سوالات همه مردان از گذشته دور بوده و هیچوقت جواب کاملی واسه اون شنیده نشده.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ گریه کردن همیشه یکی از نشونه های زنانگیه، ویژگی که مردها عزمشونو جزم کردن بذارن واسه خانوما بمونه. در فرهنگایی که باور عموم بر اینه که مرد باید خشن، پر طاقت و سمج، منطقی، غیروابسته، جداگونه، جاه طلب و متمرکز بر قدرت و نفوذ و زن لطیف، آروم، مهربون، حساس، احساسی، پشیمون، وابسته و درگیر زیبایی و ظاهر باشه، گریه کردن مرد مخصوصا در حضور یه زن، نشونه ضعف هستش.

از اونجا که اینطور تو ذهن ما فرو رفته که عمل گریه کردن یا باید صفتی زنونه باشه یا مردونه و نمی تونه ویژگی هر دو اونا باشه، وقتی مردی رو در حال گریه کردن می بینیم اونو از صفات مردونه خود دور می کنیم. این طرز تفکر بسیار اشتباهه و در واقعیت و طبیعت این جوری نیس. فلسفه های خیلی از گذشته فهمیدن که هر فرد با خصوصیات و ویژگیای جنس مخالف خود هم به دنیا میاد، نه فقط از نظر بیولوژیکی، بلکه از نظر روانی، جنسی و احساسی هم همینگونه س.

مردها به دلیل وضعیت بیولوژیکی خود مقدار بیشتری از انرژی مردونه (به رقابت کشیدن دنیای بیرون خود ازجمله آلت تناسلی شون که از نظر ظاهر کرد بیشتری داره) رو بیان می کنن و زنان هم به دلیل ویژگی بیولوژیکی خاص خود انرژی زنونه بیشتری (ایجاد فضای امن داخلی که نشون دهنده حساسیت و مراقبت باشه، و البته درمورد اندام تناسلی شون هم هم اینکه) نشون میدن. اگه زن یا مردی تعادل خوب و کافی داشته باشه، خصوصیات زنونه مرد و خصوصیات مردونه زن هر دو بیان می شن. مرد یا زنی «ایدآل/واقعی» است، که انسانی ایدآل با تعادل از هر دو انرژی جنسی خود باشه.

تعادل و توازن این انرژیا به این معنیه که مردها واسه دیدن درخشش انرژی زنونه خود باید زنائی رو در زندگی شون ببینن و زنان هم واسه دیدن درخشش انرژی مردونه خود به مردان نیاز دارن.

وقتی مردی انرژی مردونه خود رو خوب رشد دهد، می تونه بدون ترس و خجالت و یا تهدید واسه از دست دادن مردونگی خود، انرژی زنونه خود رو هم بگه. اینجور مردی می تونه پیش روی میلیونا مرد و زن به گریه بیفته و اشک بریزه و با تموم این حرفا باز جذاب ترین مرد جمع باشه. اما وقتی مردونگی مردی خوب رشد نکرده و قوی نباشه، تلاش می کنه که بخش زنونه خود رو مخفی کنه (کارایی مثل گریه کردن، حساس بودن، مراقبت کردن، …) چون اینجور مردی هنوز از مردونگی خود هم مطمئن نیس. به خاطر همین تلاش می کنه چهره بسیار خشن تری از خود نشون بده.

اگه مردونگی ساختگی خود رو نشون نده، با بی اندازه «مهربون» بودن، خود رو از اون مخفی می کنه. به خاطر همین وقتی گریه می کنه، حالتی زنونه میگیره چون انرژی مردونه اون از راه انرژی زنونه اش مخفی شده. گریه کردن اینجور مردانی در چشم زنان که به طور ذاتی و طبیعی به دنبال مردی هستن که درخشش انرژی مردونه خودشون باشه، بسیار بیریخت می رسه.

از طرف دیگه، زنی که از زنونگی خود مطمئن نیس، وقتی مردی رو در حال گریه کردن می بینه، سردرگم و گیج می شه چون از انرژی داخلی دوگانه خود بی اطلاعه.

خط آخر اینکه اگه به اندازه کافی مرد هستین که گریه کنین، باید بدونین که در نظر زنان واقعی که از خود و زنونگی شون مطمئن باشن، خیلی خیلی جذاب هستین. مردی که حساس تر و مهربون تر باشه، ضعیف نیس، بلکه مردی ایدآل و واقعیه.

آقایون جلو اشک هاتون رو نگیرید. گریه کردن فقط عملی انسانی نیس، بلکه میشه جذاب هم باشه!