آیا شما صاحب کسب و کار هستید و وب سایت ندارید؟

شما صاحب کار و کاسبی هستین و سایت ندارین؟

اگه جواب شما مثبته معنیش اینه که شما در میدون تجارت حضو فعال ندارین

در زندگی مدرن، افراد و شرکتا در اینترنت به دنبال اطلاعات لازم خود هستن و دلیل اینکه ادما از وب سایتا دیدن می کنن شک نداشته باشین واسه به دست آوردن اطلاعاته و اگه شما در دنیای تجارت هستین، وجود اطلاعات از تجارت شما لازم و مهمه، در نتیجه داشتن سایت واسه مشتریان شما و ارائه اطلاعات از خدمات و کالاهایی که می تونین در اختیار اونا بذارین، الزامیه.

در ادامه به بعضی از ویژگیای مهم ضرورت داشتن یه سایت بهینه و کامل واسه تجارت و تبلیغات خود می پردازیم.

 

صرفه جویی در هزینه:

ارائه اجناس در قالبای جور واجور تبلیغاتی مثل رسانه های چاپی، تلویزیون، رادیو و … گرون و زمان بره ولی سرمایه گذاری در بخش تبلیغات یه امر لازم و از واجباته. داشتن سایت باعث معرفی اجناس و گسترش تجارت شما با هزینه خیلی کمتر و موندگاری طولانی می شه و حتی میشه از تبلیغات رایگان بهره مند شد، که به این وسیله میشه تماشاگر کاهش خیره کننده هزینه های تبلیغات شد.

تبلیغات:

با داشتن یه سایت، راه های بسیار زیادی واسه تبلیغ و معرفی محصول و خدمات خود در جهان و دنیای مجازی هست، مثلا تبلیغات در فیس بوک و شبکه های اجتماعی دیگه و یا روش دیگری که seo نامیده می شه، با داشتن یه سرویس ارائه دهنده سئو مطلوب، می تونین رتبه بندی سایت خود رو زیاد کنین که این می تونه موجب دلیل افزایش درآمد و سود بیشتر واسه کار و کاسبی شما می شه.

رضایت:

وجود یه سایت، بستر مناسبی واسه خرید و سفارش آسون مشتریان از شما رو جفت و جور می کنه، بیشتر افراد بهتر می دونن که به جای رانندگی مسافتای طولانی تا دفتر فیزیکی شما از سایت شما دیدن کنن، از دیدگاه مشتری، واسه اونا خوشایندتره بدون این که از اونا سوالاتی شه در سایت شما به دنبال محصول یا سرویس مورد نظر خود بگردند.

افزایش مشتریان:

بیشتر کسب و کارا دارای معروفیت و محبوبیت در جامعه دور و بر خود هستن ، اما چه اتفاقاتی واسه مشتریان بالقوه که خارج از محدوده شما هستن میفته؟

طراحی سایت می تونه به شما جهت جذب مشتریان، نه فقط خارج از محدوده فزیکی کار و کاسبی شما، بلکه در وسعت جهانی کمک کنه . اینترنت راهگشای یه جامعه جهانیه، با طراحی سایت می تونین کار و کاسبی خود رو در سراسر جهان معرفی کنین.

دسترسی آسون:

تا حالا مشتری خود رو به دلیل پایان پیدا کردن زمان کاری خود از دست دادین؟

شما مجبور نیستین درهای سایت خود رو در هیچ وقتی ببندین، یه سایت آنلاین می تونه در هر ساعتی از شبونه روز بوسیله کاربر مشاهده شه. تنها نکته ا که باید روش زوم بشه، اینه که اطلاعات سایت در مورد محصول و خدمات شما باید به روز وکامل و شفاف باشه.

دسترسی به اطلاعات مشتریان:

میدونید وقتی که شما صاحب یه سایت هستین می تونین تموم اتفاقاتی که در اون میفته رو پیگیری کنین؟ شمام اینجور می تونین اطلاعاتی در مورد آدمایی که از سایت شما دیدن کردن یا واسه شما ایمیل فرستادن رو ببینین و می تونین بدون صرف هیچ هزینه ای تموم اطلاعات سایت خود رو اصلاح یا به روز کنین.

آپدیت:

صاحبان کار و کاسبی های هوشمند واسه وب سایتای خود یه وبلاگ اختصاصی طراحی می کنن و بعد اطلاعات و اخبار جدید کار و کاسبی و زمینه فعالیت خود رو در این وبلاگ واسه رابطه با مشتریان خود روزانه به روز می کنن.

لینک:

اگه شما از وب سایتای دیگه، لینک به سایت خود داشته باشین، این به معنی پخش اطلاعات خود در سراسر دنیاس و اگه محتویات سایت شما شامل اطلاعات مطلوب و کاملی از محصول و خدمات شما باشه، افراد دیگه راغب می شن تا لینک سایت شما رو به عنوان یه منبع با ارزش در سایتای خود بذارن.

رابطه مورد پسند:

داشتن یه سایت می تونه رابطه مطلوبتری رو فی بین شما و مشتری هاتون بسازه.

شما می تونین از راه نرم افزار پیام کوتاه و ایمیل دائم با اونا در رابطه باشین و اونا می تونن به صورت آنلاین از اجناس و خدمات شما دیدن کنن و نقطه نظرهای خود رو واسه شما ارسال کنن.

 

افزایش فروش:

اگه شما صاحب یه کار و کاسبی هستین، افزایش بازدید از اجناس و خدمات شما باعث افزایش فروش شما می شه و این دقیقا کمک بزرگیه که سایت به شما انجام میده. شما می تونین مقدار بازدید از سایت خود رو به کمک یه طرح مناسب و مدرن، دسترسی آسون به تموم اجناس، سرویس های داده شده و به روز کردن آنلاین همه محتویات سایت زیاد کنین و در نتیجه اندازه فروش و سود رو بالا ببرین.

فرصت:

یه سایت می تونه این فرصت رو به شما بده که اعتبار خود رو به مشتریان و همکاران خود اثبات کنین و سایت شما می تونه محلی واسه جذب اعتماد سرمایه گذاران، معرفی تجارت شما و راهگشای آینده کار و کاسبی شما باشه.

مشتریان وفادار:

فرق بین مشتری و مشتری وفادار چیه؟

مشتری شخصیه که واسه یه بار از محصول و خدمات شما استفاده می کنه، اما مشتری وفادار کسیه که دائم از خدمات و اجناس شما استفاده می کنه و حتی شما رو به دور و بری ها خود معرفی می کنه و حال داشتن یه سایت بهینه شده می تونه دلیل افزایش مشتریان وفادار شما شه و تجارت شما رو بهتر کنه.

راه حل :

شما صاحب کار و کاسبی هستین و هنوز سایت ندارین شرکت پیام آوران پارسیان در کنار شماس.

پیشنهاد هایی واسه طراحی سایت و پیشرفت دهندگان اون

راحت ترین راه ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *