آیا مرا فقط برای رابطه جنسی میخواهد؟

آیا مرا فقط برای رابطه جنسی میخواهد؟

man

حتی بهترین پسرها هم ممکنه فقط به دنبال رابطه جنسی باشن. مردها روش های مختلفی واسه ایجاد این رابطه بدون معتقد شدن دارن. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنن و وقتی راضی شدن، می روند. روابط عمیق معنی چندانی واسه اونا نداره.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ مردهای زیادی واسه به دست آوردن رابطه جنسی از راه های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می کنن؛ تا اندازه ای که فهمیدن به قصد واقعی اونا واسه خانوم ها سخت می شه.

در زیر به چند نشونه اشاره می کنیم که نشون می دهد مردی از شما فقط رابطه جنسی می خواهد:

پول زیادی خرج می کنه اما وقت نمی گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی واسه خرج کردن در راه رابطه جنسی دارن. شما رو با کادوها، شام در رستورانای لوکس و مثل این بمباران می کنه اما وقت گذاشتن خیلی مهم تر از پول گذاشتن در رابطه س. باید ببینین طرف مقابلتون با شما وقت می گذراند و واسه شناختن شما وقت می گذارد؟

فقط ساعته های بخصوصی به شما زنگ می زند

ساعت رابطه جنسی واسه افراد و گروه های سنی جور واجور، فرق داره. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته می شه که فرد وقت عیاشی و خوشگذرونی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگه خود رو به اتمام رسونده و به دنبال رابطه جنسیه. مثلاً اگه فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می زند باید هوشیارتر عمل کنین.

معتقد نمی شه

واسه معتقد نشدن مردها به رابطه، دلیلای زیادی هست. اگه مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یه رابطه علاقه داشته باشه، مسئولیت یه رابطه واقعی رو قبول نمیکنه. هم اینکه، اگه مردی معتقد نمی شه، می تونه دلیلش این باشه که می خواهد با هر تعداد زنی که می تونه، تا می تونه رابطه جنسی برقرار کنه.

احساس می کنین رابطه تون فقط به رابطه جنسی خلاصه می شه

روابطی که در اون رابطه جنسی قبل از ازدواج باشه همیشه با مشکل مواجه می شن. اگه احساس می کنین که رابطه جنسی بطور همیشگی از شما درخواست میشه، طرف مقابلتون فقط بدنبال این جوری روابط با شماس.

اگه این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می شه و ارزش فردی شما رو زیر سوال میبره. پس حتماً درمورد اون صحبت کنین. اگه شما براش مهم باشین، واسه تغییر اون با شما همکاری می کنه. اگه اینکار رو نکنه، از دست شما ناراحت شده و شایدً ترکتان می کنه.

شما رو با دوستان و خونواده خود آشنا نمی کنه

مردها درمورد دختری که به مادرشون معرفی می کنن بسیار دقیق هستن. معمولاً فقط دختری رو به خونواده خود معرفی می کنن که رابطه جدی با اون داشته باشن. اگه می ببینن که شما رو خارج از برنامه هایی که با خونواده یا دوستانش داره نگه می داره، مراقب باشین. هم اینکه یادتون باشه اگه در یکی دو مورد از این برنامه ها شما رو ببره، ممکنه خیلی از موقعیت های اون با زنان دیگه رو خراب کنین.

وقتی که باید با هم بیرون باشین، در خونه هستین

اگه دوست دارین واسه تفریح به بیرون برید ولی اون همیشه اصرار داره که شما رو به خونه اش ببره، مطمئن باشین که شما رو فقط واسه رابطه جنسی می خواد. اصرار داشتن واسه رفتن به سفرهای دو نفره هم میتونه نشونه ای از اون باشه.

تحت فشارتان می گذارد

این قدیمی ترین فوت وفن اوناس. اگه قبل از ازدواج، شما رو مجبور به اون می کنه، مطمئناً این مسئله براش خیلی مهم تر از شناختن شما و ایجاد یه رابطه جدیه.

واسه اون آماده سازی می کنه

اگه وسایل مربوط به رابطه جنسی رو در دور و دور و برتون می ببینن، یعنی همه چیز رو واسه این اتفاق آماده کرده. بعضی وقتا بهتره حتی یه بار اتفاق افتادن رابطه جنسی رو به خاطر نداشتن کاندوم به تاخیر بندازه اما وقتی همه چیز رو آماده داشته باشه، یعنی واسه این اتفاق برنامه ریزی کرده.

وقتی با هم هستین، الکل مینوشه

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستین که الکل مینوشه و به شمام اصرار میکنه که بخورین (یا مواد مخدر مصرف میکنه و از شمام می خواد استفاده کنین)، در آخر اون شب به رابطه جنسی ختم میشه. روابطی که با اینجور اتفاقاتی شروع می شن معمولاً فقط براساس صمیمیت فیزیکی هستن و احساسات در اون موثر نیس. باید سریع اینجور روابطی رو ترک کنین.

حرف می زند اما عمل نمی کنه

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشون دادن اون فرق داره. اطمینان یابید که دوست داشتنش رو به شما نشون بده و فقط از روی نوشته براتون نخون. چون به دنبال رابطه جنسیه، ممکنه اینطور بگه نه به خاطر این که واقعاً از ته قلب دوستتون داره.

شما چه نشونه هایی در مردانی که فقط به دنبال رابطه جنسی هستن می ببینن؟ تاحالا فریب اونا رو خورده اید؟ با علامت هایی که ما عنوان کردیم موافقید؟

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

زناشویی مردمون چیجوری

پاسخ دهید